Academic Staff JPST | FACULTY OF EDUCATIONAL STUDIES
» DEPARTMENT » Science And Technical Education » Academic staff JPST

Academic staff JPST

Pegawai Akademik Jabatan Pendidikan Sains dan Teknikal
 
KETUA JABATAN
abdullah Prof Madya Dr. Abdullah Mat Rashid
Pejabat Ketua Jabatan, Tingkat Bawah, Blok I
Emel : abmr@upm.edu.my
Tel. : 03-89467909
Faks : 03-89468962
 
PROFESSOR
   
 aidasuraya  Profesor Dr. Aida Suraya Haji Md. Yunus
Kepakaran : 
Pendidikan Matematik
Emel : aida@upm.edu.my
Tel. : 03-89468195 / 6175
Faks : 03-89468962
Bilik : 232, Blok A 
   
wong Profesor Dr. Wong Su Luan
Kepakaran : Teknologi Maklumat
Emel : suluan@upm.edu.my
Tel. : 03-89468175
Faks : 03-89468962
Bilik : F09, Blok H 
   
PROFESOR MADYA  
abdullah Prof Madya Dr. Abdullah Mat Rashid
Kepakaran : Pendidikan Teknik & Vokasional
Emel : abmr@upm.edu.my
Tel. : 03-89468551
Faks : 03-89468962
Bilik : 29, Blok I 
   
PENSYARAH KANAN  
 nurzatulshima Dr. Nurzatulshima Kamarudin
Kepakaran : Pendidikan Fizik
Emel : nzshima@upm.edu.my
Tel. : 03-89468213
Faks : 03-89468962
Bilik : G20, Blok H 
   
ot Dr. Othman Talib
Kepakaran : Pendidikan Sains

Emel : otalib@upm.edu.my 
Tel. : 03-89468121
Faks : 03-89468962
Bilik : 128, Blok A 
   
 suhaida Dr. Suhaida Abd. Kadir
Kepakaran : Perakaunan / Pendidikan Perniagaan dan Keusahawanan
Emel :suhaida@upm.edu.my
Tel. : 03-89468140
Faks : 03-89468962
Bilik : G22, Blok B
   
 rahimah Dr. Rahimah Jamaluddin
Kepakaran : Pendidikan Sains Rumahtangga
Emel : imah_upm@upm.edu.my
Tel. : 03-89468224
Faks : 03-89468962
Bilik : 9, Blok I
   
 hazwan Dr. Mohd Hazwan Mohd Puad 
Kepakaran : Pendidikan Teknik & Vokasional dan Latihan/ Pendidikan Kerjaya & Teknikal/ Pendidikan Kejuruteraan
Emel : hazwan@upm.edu.my
Tel : 03-89468123
Fax : 03-89468962
Bilik : Blok B
   
 Khaizer Dr Muhd Khaizer Omar
Kepakaran : Pendidikan Teknikal dan Vokasional, Pendidikan Kerjaya
Emel : khaizer@upm.edu.my
Tel. : 03-89468555
Faks : 03-89468962
Bilik : 136, Blok A 
   
 arnida Dr. Arnida Abdullah
Kepakaran : Pendidikan Ekonomi / Pendidikan Perdagangan
Emel :
arnidaa@upm.edu.my
Tel. : 03-89468137
Faks : 03-89468962
Bilik : 205, Blok B
   
 rosnanijusoh Pn. Rosnani Jusoh
Kepakaran : Pendidikan Perdagangan
Emel :
rj@upm.edu.my
Tel. : 03-89468138
Faks : 03-89468962
Bilik : F05, Blok H 
   
 PENSYARAH  
  Pn. Anis Zakaria
Kepakaran : Pendidikan Sains Rumahtangga
Emel : anis@upm.edu.my
Tel. : 03-89468120
Faks : 03-89468962
Bilik : 16, Blok I 
   
TUTOR
   
normala Cik Normala Ismail (Cuti Belajar)
Kepakaran : Sains Pertanian
Emel : malaismail@upm.edu.my
Tel. : 03-89468210
Faks : 03-89468962
Bilik : 205, Blok A
   
shuhaidah Cik Siti Shuhaidah Abdul Latir (Cuti Belajar)
Kepakaran : Sains Pertanian
Emel : s_shu@upm.edu.my
Tel. : 03-89468210
Faks : 03-89468962
Bilik : 205, Blok A
 
PEMBANTU PENGAJAR
firdina Pn. Firdina Ibrahim
Kepakaran : Seni Reka & Fesyen
Emel : firdina@upm.edu.my
Tel. : 03-89467904
Faks : 03-89468962

 

 

Updated:: 19/09/2017 [nazreenp]

MEDIA SHARING

FACULTY OF EDUCATIONAL STUDIES
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0389468210
0389480119
C1506326189